Kursai, norintiems išmokti gaminti sveiką ir skanų maistą...

Apie mus

Good food studio – tai naujo požiūrio į maisto kultūrą ambasada Lietuvoje. Tikime, kad laimingo gyvenimo pamatas – gera savijauta ir puiki nuotaika, meilė sau ir aplinkiniams. Maistas – pagrindinis ingredientas šioje formulėje. Tad mūsų aistrą maistui norime perkelti į jūsų namus, mintis ir šypsenas.

Aistė Švetkauskė, studijos Good Food Studio įkūrėja, baigusi sveiko maisto gaminimo kursus Londone Leiths mokykloje, taip pat studijavusi Florencijoje Inno Gastro molekulinio maisto subtilybes ir dalyvavusi daugelyje kitų mitybos žinių gilinimo projektuose. Šiandien Aistė – ir sveikesnių receptų autorė, edukacinių kursų mokytoja, įkvėpėja. Sveiku maistu, kaip kokybiško gyvenimo dalimi, domėjosi nuo tada, kai save prisimena…

Skonį geram maistui Aistė paveldėjo iš savo močiutės – mamos mamos. Močiutė gamindavo ne tik savo šeimai. Ji ruošdavo vestuves. Tai buvo didžiulė garbė – prisimena močiutės pasakojimus Aistė. Aistra maistui – sukūrė Good food studio namus, kuriuose gera dalintis, mokyti, stebinti ir sveiko skonio šedevrus perkelti ant jūsų šventinio ir kasdieninio stalo.

Susisiekite

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami apdoroti jūsų užsakymą, pagerinti jūsų patirtį šioje svetainėje ir
kitais tikslais, aprašytais mūsų privatumo politikoje.

Mūsų skonio gerbėjai